Porady

Zamki Samoryglujące – nie musisz pamiętać

akcesokucia gu automatic

akcesokucia zamki samoryglujace

Ile razy zdarzyło Ci się wracać, żeby sprawdzić, czy zamknąłeś drzwi? Ten z pozoru błahy problem, który przytrafił się każdemu z nas przynajmniej raz w życiu możemy teraz wyeliminować stosując nowoczesne zamki samoryglujące

Co sprawia, że rozwiązaniem tym interesuje się coraz większe grono naszych klientów?

Czym jest zamek samoryglujący?

Zamek samoryglujący to urządzenie, które po zamknięciu drzwi automatycznie się rygluje (zamyka) – dając taki sam efekt jak przekręcenie klucza wkładki w zamku manualnym.

Automatyzacja procesu zamykania sprawia, że klucz potrzebny jest jedynie do odryglowania (otwarcia) drzwi lub zamknięcia ich od wewnątrz w sytuacji, gdy nie chcemy, aby np. dzieci same otworzyły sobie drzwi.

Zamek samoryglujący to synonim komfortowego dostępu, który może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dostępny w wersji elektrycznej lub analogowej, jedno lub trzy punktowy, przeznaczony do drzwi standardowych lub jak w przypadku G-U Secury Panic, przystosowany do instalacji w drzwiach ewakuacyjnych lub w systemach drzwi napowietrzających.

W wersji elektrycznej stanowi idealne uzupełnienie nowoczesnego systemu kontroli dostępu NAVKOM pozwalającego na otwarcie drzwi za pomocą czytnika linii papilarnych, kodu z klawiatury numerycznej lub za pomocą aplikacji na smartfonie.

Takie połączenie gwarantuje mocne zabezpieczanie i pewność zawsze dobrze zaryglowanych drzwi jednocześnie automatyzując proces zamykania drzwi i poprawiając UX (User Experience)

Jesteś zainteresowany zamkiem samoryglującym?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy, z dostępnej oferty, dobiorą najlepsze rozwiązanie, spełniające Wasze oczekiwania>>