Porady

Zalety okuć do drzwi podnoszono-przesuwnych typu HS

akcesokucia do hs

okucia do hs podnoszono przesuwne

Drzwi podnoszono-przesuwne typu HS zyskują obecnie coraz większą popularność. Wynika ona przede wszystkim z zalet użytkowych tego rozwiązania, takich jak łatwość obsługi oraz możliwość zastosowania większych (w większości przypadków) wymiarów skrzydeł. Konstrukcja ta polega na tym, że skrzydło i element stały (lub dwa skrzydła) są przesunięte względem siebie, więc podczas otwierania nachodzą na siebie. Dzięki temu drzwi zajmują zdecydowanie mniej miejsca w pomieszczeniu i nie ograniczają aranżacji. Atutem jest również wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednak warunkiem sprawnego i bezproblemowego działania tego rodzaju drzwi jest zastosowanie odpowiednich okuć. Dostępne są one w urozmaiconej ofercie naszej firmy. Przekonaj się, jakie są najważniejsze korzyści z zastosowania wysokiej jakości okuć przeznaczonych do drzwi podnoszono-przesuwnych typu HS.

Prezentacja działania Systemu HS (podnoszono-przesuwnego

Dlaczego warto wybrać okucia do HS?

Skrót HS pochodzi od niemieckiej nazwy Hebe-Schiebe, która oznacza właśnie system podnoszono-przesuwny, który zadebiutował w Niemczech. Nasza firma zapewnia wysokiej jakości okucia do tego rodzaju drzwi. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości komponenty, które gwarantują długie, bezawaryjne działanie systemu. Doceniane są za łatwy i wygodny montaż. Jeśli proces montażu przeprowadzony zostanie w odpowiedni sposób, drzwi podnoszono-przesuwne będą zapewniać bezpieczne, gładkie i wygodne dla użytkowników zamykanie i otwieranie. Okucia do drzwi podnoszono-przesuwnych HS są solidne i wytrzymałe, dlatego też z powodzeniem można ich użyć nawet w przypadku stosunkowo dużych i ciężkich przeszkleń. To ważne elementy, które wpływają również na poprawę szczelności i odporności drzwi na włamanie.

W ofercie naszej firmy dostępne są okucia do drzwi podnoszono-przesuwnych od znanych i renomowanych producentów, takich jak Hatau, Master, GU oraz Stac. Oprócz tego zapewniamy naszym klientom również inne rodzaje okuć, w tym okucia do aluminium Master, Fapim i inne. Jeśli jesteś zainteresowany okuciami do drzwi podnoszono-przesuwnych typu HS, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt, a chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.