FAPIM

Zawiasy drzwiowe Fapim
Zawiasy drzwiowe Fapim to wysokiej jakości okucia, które wykazują się doskonałymi parametrami pod względem wytrzymałości na obciążenia spowodowane ciężarem i ruchem skrzydeł drzwi. Powstały dzięki wieloletniemu doświadczeniu projektantów i inżynierów firmy, co przełożyło się na funkcjonalność okuć oraz dużą atrakcyjność w oczach ogromu profesjonalistów i inwestorów. Z czystym sumieniem możemy polecić zawiasy Fapim każdemu naszemu Klientowi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą okuć do drzwi tej marki dostępnych w naszej hurtowni.

Nasz asortyment obejmuje wiele produktów marki Fapim. Wśród nich szczególnie warte uwagi są zawiasy do drzwi aluminiowych. Wyróżniają się niezawodnością, odpornością na czynniki zewnętrzne oraz nowoczesnym wyglądem. Znajdą Państwo u nas nie tylko zawiasy Fapim, ale również wszelkie akcesoria niezbędne do ich montażu. Firma jest także producentem klamek oraz rygli drzwiowych, które wraz z oferowanymi zawiasami stworzą spójny design każdych drzwi, a przy tym zapewnią ich funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.
Nowoczesne zawiasy Fapim
W trakcie budowy naszej oferty chcieliśmy zgromadzić asortyment, który spełni oczekiwania kupujących, dlatego nie mogło w nim zabraknąć zawiasów drzwiowych Fapim. Przywiązanie producenta do jakości ukazuje się już na pierwszy rzut oka przed montażem. Zawiasy Fapim są solidnie i dokładnie wykonane, a przy ich produkcji wykorzystano surowce o doskonałych parametrach technicznych. Zostało to osiągnięte dzięki zaawansowanemu procesowi technologicznemu i współpracy z zaufanymi dostawcami zapewniającymi materiały dokładnie odpowiadające specyfikacji.

Dzięki wprowadzaniu autorskich, innowacyjnych rozwiązań firma Fapim znana jest z tworzenia zawiasów i innych produktów, które odpowiadają faktycznym potrzebom klientów. To wytrzymałe i stabilne akcesoria o długiej żywotności, odporne na intensywne użytkowanie. Zawiasy Fapim są także niezwykle łatwe w montażu, dzięki czemu może on zostać wykonany przez jedną osobę. Obok zawiasów znajdą Państwo w tej części naszej oferty także różnorodne akcesoria, w tym szybkośruby do zawiasów czy kontr płytki, które są niezbędnym elementem pozwalającym na montaż naprawdę solidnych okuć!