02 ZAWIASY DRZWIOWE

Zawiasy drzwiowe
Zawiasy drzwiowe to jedne z najprostszych okuć budowlanych pod względem zasady działania. Mimo tego, a może właśnie dlatego, niezwykle ważna jest precyzja ich wykonania i wykorzystanie możliwie najwytrzymalszych materiałów. To na nich opiera się ciężar drzwi i to dzięki nim możliwe jest ich zamykanie i otwieranie. Dlatego nasza hurtownia oferuje szeroki wybór zawiasów do drzwi aluminiowych, stalowych i wykonanych z innych materiałów. Sprzedajemy okucia przystosowane do drzwi o różnych parametrach, co pozwala na dopasowanie produktu dokładnie do swoich potrzeb. W naszej hurtowni mogą Państwo nabyć nie tylko zawiasy, ale również pozostałe elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania drzwi i okien, w tym zamki czy zasuwnice drzwiowe.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawiasy do drzwi oraz pozostałe artykuły dostępne w naszej hurtowni spełniały wymagania najbardziej wymagających Klientów. Z tego powodu oferujemy szeroki wybór artykułów pochodzących od cenionych producentów.  Spośród naszego asortymentu chcemy szczególnie polecić zawiasy Fapim, Stac, Master oraz Wala. Są to przodujący producenci na rynku okuć budowlanych, których przywiązanie do jakości doceniły setki tysięcy fachowców i inwestorów. Zawiasy, klamki, progi opadające do drzwi i inne produkty tych firm wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem oraz płynną i bezawaryjną pracą. Występują w wielu wariantach, dzięki czemu łatwo dopasować je do każdego projektu. Sprawdzają się w budynkach mieszkalnych oraz użytkowych, gdyż pracują bez zakłóceń nawet przy dużych obciążeniach.
Zawiasy do drzwi aluminiowych
Zawiasy do drzwi aluminiowych zostały specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o obciążeniach na nie z tego względu oddziałujących. Materiał ten ceniony jest za swoją trwałość, uniwersalność i nowoczesny wygląd. Te kryteria spełniają również zawiasy i pozostałe rodzaje okuć kompatybilnych z aluminiową stolarką otworową. Przy ich projektowaniu zadbano nie tylko o funkcjonalność, ale też estetyczny wygląd. Dzięki temu drzwi wyposażone w oferowane w naszym sklepie zawiasy do drzwi aluminiowych ładnie wkomponowują się w ogólny design stolarki otworowej wykonanej z tego materiału. Są przy tym proste w montażu i regulacji, a dzięki doskonałej jakości wykonania wyróżniają się wieloletnią żywotnością.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się ze specyfikacją dostępnych zawiasów do drzwi aluminiowych i pozostałych okuć. Dzięki temu z pewnością znajdą Państwo produkty spełniające Państwa oczekiwania.