05 ZAMKI I ZACZEPY

Zamki do drzwi i zaczepy
Kolejnym elementem naszej oferty są zamki do drzwi i zaczepy do ościeżnic drzwiowych, bez których większość drzwi traci swoją najważniejszą funkcję – możliwość zamykania. Asortyment obejmuje wiele typów zabezpieczeń, wszystkie charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania. Oferujemy zamki do drzwi aluminiowych, drewnianych, kompozytowych i wielu innych. By móc spełnić zróżnicowane oczekiwania potencjalnych Klientów naszego sklepu zadbaliśmy o możliwie jak najbardziej różnorodny wybór zamków pod względem rodzaju montażu, poziomu zabezpieczeń oraz formy montażu i wyglądu.
Wśród producentów oferowanych zamków znajdą Państwo m.in. takie marki jak:

G-U,
JIS,
Assa Abloy,
Bira,
Wilka.

Oferujemy zamki do drzwi domów, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej czy turystycznych. Niezależnie od wybranego modelu, produkty te będą funkcjonalne i niezawodne. Do drzwi zewnętrznych polecamy wkładki antywłamaniowe o wysokiej klasie zabezpieczeń. Oferta obejmuje również modele do zastosowań wewnętrznych.
Zamki do drzwi aluminiowych
W naszej hurtowni kupią Państwo zamki do drzwi aluminiowych oraz wykonanych z tworzyw sztucznych. Sprawdzają się one zarówno jako samodzielne zabezpieczenie, jak i w połączeniu z elektronicznymi systemami kontroli przejścia. Oferta obejmuje zamki do drzwi aluminiowych wpuszczane w skrzydło drzwi i ościeżnicę, a także nawierzchniowe, które instaluje się na skrzydle od strony wewnętrznej. W naszym asortymencie znajdą Państwo również odpowiednie do drzwi aluminiowych zawiasy.
Znaczenie zaczepów
Duże znaczenie w skuteczności zamków pełnią zaczepy montowane na ościeżnicach. To one odpowiadają za wzmocnienie otworu, do którego wpuszczana jest blokada zamka. Obok standardowych zamków, oferujemy także zasuwnice drzwiowe marki G-U, które zapewniają podwyższoną ochronę przed włamaniem i wyważeniem drzwi. Zarówno same zamki, jak i pozostałe akcesoria dostępne w naszej hurtowni zostały wykonane z materiałów o dużej odporności na czynniki uszkadzające.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem zamków do drzwi aluminiowych oraz wykonanych z innych materiałów. W przypadku pytań dotyczących oferty pozostajemy do Państwa dyspozycji.