11 WKŁADKI

Wkładki antywłamaniowe
Wkładki antywłamaniowe do zamków to obecnie standard zabezpieczeń domów, mieszkań, firm czy instytucji. Znajdują zastosowanie zarówno przy wejściach do budynków, jak i ograniczaniu dostępu do wyznaczonych stref wewnątrz nich. W naszym asortymencie znajdą Państwo wkładki patentowe różnych klas, pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Łucznik, Abus czy Iseo, a także nasze autorskie rozwiązania. Oferowane wkładki są kompatybilne z klamkami i okuciami do drzwi. Zachęcamy do zapoznania się z ich pełnym asortymentem. W wyborze odpowiedniej wkładki antywłamaniowej chętnie pomogą Państwu nasi eksperci.

Czym wyróżniają się oferowane przez nas wkładki antywłamaniowe?

Wkładki antywłamaniowe, które znaleźć można w ofercie naszej firmy, to elementy wykonane z wysokiej klasy materiałów. Wyróżniają je doskonałe parametry pod względem odporności na wiercenie czy próby wyłamania, ale również działanie czynników takich jak niskie i wysokie temperatury oraz korozja. Precyzyjne wykonanie sprawia, że zapewniają one wysoki poziom zabezpieczenia, a jednocześnie płynne otwieranie przy pomocy odpowiedniego klucza. Oferowane produkty charakteryzują się wysokimi klasami trwałości, co oznacza, że pracują bezawaryjnie nawet do 100 tysięcy cykli otwarcia i zamknięcia. Jakość oferowanych przez nas wkładek antywłamaniowych potwierdzają certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Bogaty wybór wkładek do zamków

Wkładki do zamków to z założenia nieskomplikowany mechanizm, którego celem jest przesunięcie zasuwy w zamku. Wykonane z kilku materiałów o różnych właściwościach, zależnie od przeznaczenia mogą wykazywać się zróżnicowaną charakterystyką. Mogą być wyposażone w zabezpieczenia przeciwwłamaniowe, dodatkowe sposoby przekręcania zapadek czy możliwość otwierania przy pomocy wydzielonego klucza i systemu master key. W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjne wkładki przeznaczone z obu stron do wsuwania klucza. Mamy także wkładki z wbudowaną po jednej stronie gałką, które oferują wyższy komfort i prostotę użytkowania. To drugie rozwiązanie szczególnie polecamy do drzwi wejściowych domów i mieszkań.

Wkładki do zamków antywłamaniowych

Wkładki do zamków antywłamaniowych przeznaczone są do montażu w drzwiach narażonych na ryzyko włamania. Zapewniają poprawę bezpieczeństwa drzwi wewnętrznych domów i mieszkań czy pomieszczeń w biurach, zakładach produkcyjnych oraz instytucjach, gdzie przechowywane są ważne dane lub kosztowny sprzęt. W naszym asortymencie znajdą Państwo także wkładki do drzwi przeciwpożarowych, dymoszczelnych, wyposażonych w okucia antypaniczne i innych. Wyposażone zostały w zabezpieczenia chroniące przed wierceniem, otwarciem manipulacyjnym czy innymi popularnymi formami włamywania się. Pozwala to na zapewnienie znacznie lepszego zabezpieczenia niż w przypadku standardowych wkładek.