15 USZCZELKI

Uszczelki
Uszczelki do stolarki otworowej stanowią jeden z istotnych elementów w konstrukcji tych produktów. Ich właściwy dobór może znacznie poprawić komfort termiczny użytkowników obiektu. Powinny być wykonane z dobrej jakości komponentów, a ich wymiary i kształt trzeba dostosować do danej konstrukcji. Instalacja uszczelek oraz montaż ciepłych parapetów poprawią izolację termiczną i akustyczną okien. Uszczelki dostępne w naszej ofercie pochodzą od renomowanych producentów i powstały z materiałów o wysokiej trwałości. Dzięki temu cieszą się zainteresowaniem Klientów indywidualnych oraz firm z branży budowlanej.

Prowadzimy sprzedaż uszczelek EPDM, które pozwalają na zabezpieczenie różnorodnych krawędzi i uszczelnienie skrzydeł drzwi i okien. Materiał, z którego wykonane są uszczelki, zapewnia wysoką odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne i temperaturowe, promieniowanie UV, wiele czynników chemicznych oraz starzenie. Dzięki swojej elastyczności wykazują się doskonałą szczelnością oraz wytrzymałością w zakresie rozciągania, zrywania i ściskania. Uszczelki EPDM są proste w montażu i można je stosować w obiektach każdego typu – zarówno mieszkalnych, jak i usługowych czy przemysłowych.
Uszczelki opadające do drzwi
Produktem, który również jest dostępny w naszej ofercie i który należy do pokrewnej kategorii, są progi lub uszczelki opadające. Ich montaż to rozwiązanie zapobiegające przedostawaniu się zimnego powietrza do wnętrz budynków i stratom ciepła z pomieszczeń. Te progi opadające do drzwi chronią również przed nadmiernym hałasem z zewnątrz. Mogą także stanowić element ochrony przeciwpożarowej, gdyż zabezpieczają przed przepływem ognia i dymu pod skrzydłem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z pozostałymi produktami dostępnymi w naszej hurtowni.