07 SIŁOWNIKI ELEKTRYCZNE

Siłowniki do okien
Oferujemy siłowniki do okien standardowych oraz dachowych, a także klap dymnych i świetlików, również położonych na dużych wysokościach. Urządzenia mogą być częścią automatycznego systemu wentylacji pomieszczeń, usprawniają też działanie instalacji oddymiających. Podłączone do elektrycznego napędu umożliwiają automatyczne otwieranie okien, również tych zlokalizowanych w miejscach trudnodostępnych. Pozwalają na automatyzację wietrzenia pomieszczeń, redukcję wilgoci, a także utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz obiektu. Nasze siłowniki okienne znajdują zastosowanie w siedzibach firm, obiektach handlowych i przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej i domach prywatnych.

Oferujemy siłowniki elektryczne pozwalające na zdalne otwieranie i zamykanie drzwi i okien. To popularne akcesorium stosowane m.in. w zakładach produkcyjnych do otwierania okien dachowych czy domach inteligentnych (Smart Home), w których możliwe jest sterowanie prawie wszystkimi sprzętami za pomocą pilota czy smartfona. Przygotowaliśmy szeroki wybór urządzeń pochodzących od sprawdzonych producentów zajmujących się okuciami oraz automatyką drzwiową. Dobierzemy elektryczne siłowniki do okien na potrzeby instalacji napowietrzających i oddymiających dla budynków użyteczności publicznej, zajmiemy się również programowaniem instalacji, aby spełniała wszelkie normy bezpieczeństwa.
Drzwi i okna obsługiwane przez siłowniki
Dostępne w naszej ofercie siłowniki elektryczne pozwalają na zarządzanie szeregiem różnorodnych drzwi i okien, zależnie od wybranego modelu siłownika. Ich dobór, zgodnie z założonym przez producenta przeznaczeniem i podłączenie do systemów elektroniki w budynku, pozwala na zdalne otwieranie i zamykanie m.in.:

okien rozwieranych,
okien uchylnych,
okien wychylnych,
okien dachowych,
drzwi jednoskrzydłowych,
drzwi dwuskrzydłowych.

Wśród oferowanych produktów, obok tych wymagających podłączenia do instalacji opierającej się na okablowaniu, znajdziecie Państwo także siłowniki sterowane radiowo. Zróżnicowane parametry siłowników pozwalają dobrać odpowiedni do każdego typu okna. Nasi eksperci zapewniają wsparcie techniczne przy wyborze odpowiednich elementów.
Siłownik łańcuchowy
Każdy siłownik łańcuchowy z naszego asortymentu charakteryzuje się prostą budową i solidnym wykonaniem. Gwarantuje to jego niezawodność i bezawaryjność nawet przy intensywnym użytkowaniu. Sztywny łańcuch wysuwany z korpusu urządzenia pcha skrzydło, powodując uchylenie bądź rozwarcie okna. Tego rodzaju siłowniki sprawdzą się szczególnie w wymagających warunkach, tam, gdzie mogą być narażone na uszkodzenia mechaniczne czy akty wandalizmu. Można stosować je na klatkach schodowych budynków mieszkalnych, handlowych i usługowych, w zakładach przemysłowych, a także urzędach czy placówkach służby zdrowia. Wykorzystywane są zarówno do oddymiania jak i codziennej wentylacji pomieszczeń. Oferowane siłowniki łańcuchowe pochodzą od renomowanych producentów i spełniają wszelkie wymagania techniczne, normy jakości i bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, w tym z konkretnymi specyfikacjami poszczególnych produktów dostępnymi po wejściu w odpowiednią zakładkę z siłownikiem.