GEZE

Samozamykacze Geze

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą samozamykaczy Geze i różnorodnych akcesoriów oraz elementów montażowych. Każdy samozamykacz Geze to produkt zapewniający poprawę bezpieczeństwa użytkowników obiektu, w którym został zamontowany, a przy tym poprawiający komfort korzystania z drzwi. Artykuły tej marki charakteryzują się niezawodnością i wygodą użytkowania, a ponadto łatwością montażu. Dzięki temu zdobyły duże zaufanie zarówno wśród instalatorów, jak i użytkowników. Duży wybór rozwiązań pozwala na dopasowanie produktu wedle indywidualnych preferencji oraz oczekiwanych parametrów działania.

Oferta samozamykaczy Geze obejmuje wiele produktów, przeznaczonych do montażu w obiektach o zróżnicowanym przeznaczeniu. Wśród artykułów tej marki dostępnych w naszej hurtowni można znaleźć proste samozamykacze, które doskonale sprawdzą się w przypadku drzwi wewnętrznych, urządzenia przeznaczone do montażu w drzwiach dwuskrzydłowych i wahadłowych czy dyskretne samozamykacze przeznaczone do montażu w podłodze. Oferujemy również chowane samozamykacze Geze, które łączą funkcjonalność z zachowaniem estetycznego wyglądu. Dzięki możliwości ukrycia ich w skrzydle drzwi pozostają niewidoczne i nie są narażone na uszkodzenia.

Samozamykacze Geze doskonale sprawdzają się w drzwiach przeciwpożarowych, gdzie instalacja tego typu urządzeń jest wymagana. Z tego powodu są często montowane w obiektach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, szpitale i urzędy. Wraz z antypanikami do drzwi stanowią też elementy zabezpieczeń przeciwpożarowych w obiektach handlowych, usługowych oraz turystycznych. Zadaniem samozamykaczy w takich miejscach jest zapewnienie zamknięcia przejść, co ogranicza rozprzestrzenianie się dymu i ognia w przypadku wybuchu pożaru.

Samozamykacze, akcesoria i elementy montażowe

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań produkcji i projektu Geze, w tym

Posiadamy także szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów, w tym:

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Jeśli mają Państwo pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z chęcią udzielimy wyczerpujących pytań i doradzimy, jaki typ samozamykacza będzie odpowiedni w konkretnym przypadku.