18 POCHWYTY

WALA Pochwyt M1, 300mm, 2-str.

Available on backorder

80,83 172,90  Brutto

WALA Pochwyt M1, 300mm, 1-str.

Available on backorder

40,44 86,40  Brutto

WALA Pochwyt M5, 300mm, 2-str.

Available on backorder

138,71 235,25  Brutto

WALA Pochwyt M5, 300mm, 1-str.

Available on backorder

69,27 117,62  Brutto

WALA Pochwyt M6, 300mm, 2-str.

Available on backorder

87,21 186,52  Brutto

WALA Pochwyt M6, 300mm, 1-str.

Available on backorder

40,44 86,40  Brutto

Pochwyty drzwiowe ze stali nierdzewnej
Pochwyty ze stali nierdzewnej to akcesoria, które wyróżniają się komfortem użytkowania i wieloletnią trwałością. Ich minimalistyczny design sprawia, że wpasują się w każdy nowoczesny projekt. Pochwyty drzwiowe to coraz częściej wybierane rozwiązanie, które zastępuje tradycyjne klamki do drzwi nie tylko w budynkach użyteczności publicznej czy biurach, ale też sklepach, butikach w galeriach handlowych czy nawet domach. Są często wygodniejsze w użytkowaniu, a ich odpowiednie wykorzystanie pozwala na zasugerowanie sposobu otwierania drzwi – pochwyty z reguły trzeba pociągnąć.
Pochwyt INOX
Wśród wielu rodzajów pochwytów do drzwi, jednym z ciekawszych artykułów jest pochwyt INOX, wykonany z najwyższej klasy stali nierdzewnej, która charakteryzuje się dużą odpornością na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu cieszy się dużym powodzeniem wśród Klientów, którzy poszukują trwałych i solidnych rozwiązań. Oferujemy wysokiej klasy pochwyty INOX, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Są wygodne w montażu i nie wymagają dużej ingerencji w drzwi. Przy ich projektowaniu zadbano o wygodny, ergonomiczny kształt, który ułatwia otwieranie i zamykanie drzwi
Pochwyty ze stali nierdzewnej
Pochwyty ze stali nierdzewnej pozwalają na stworzenie estetycznego i wytrzymałego uchwytu do otwierania drzwi. Są one szczególnie cenione w przypadku drzwi wyposażonych w kontrolę dostępu, które w przypadku często wykorzystywanych szlaków komunikacyjnych muszą wytrzymać kilkaset pociągnięć dziennie. Pochwyt nierdzewny doskonale sprawdzi się jako rodzaj okucia do drzwi przesuwnych. Nasze pochwyty nierdzewne charakteryzują się minimalistycznym designem pozwalającym na wkomponowanie ich w wystrój każdego nowoczesnego wnętrza.

W naszym asortymencie znajdą Państwo pochwyty ze stali nierdzewnej w wielu wariantach wizualnych. Pochwyty do drzwi dostępne są także w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo je dopasować zarówno do klasycznych skrzydeł, jak i tych o większych gabarytach i masie. Dostępne są antaby, które można zastosować we wnętrzach, jak i w charakterze okuć do drzwi zewnętrznych. Nasz asortyment obejmuje zróżnicowane modele pochwytów ze stali nierdzewnej, a także wszelkie akcesoria niezbędne do ich montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem pochwytów drzwiowych. Mamy nadzieje, że znajdą Państwo w naszym sklepie produkty, które będą odpowiadać Państwa oczekiwaniom. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.