17 OKUCIA OKIENNE

Okucia okienne
Okucia okienne oferowane przez firmę Akces to wysokiej jakości produkty, pozwalające na montaż i sprawne funkcjonowanie okien. W naszym asortymencie znajdują się propozycje okuć od takich producentów jak m.in.: Fapim czy Stac, przeznaczone do montażu w oknach rozwiernych i uchylnych, a także drzwiach balkonowych. Są wśród nich mechanizmy klamki, zestawy zawiasów, uchwyty, rygle, ograniczniki oraz poszczególne mechanizmy okienne potrzebne do ich działania.

Wybór odpowiednich okuć okiennych oraz otwieraczy naświetli jest niezwykle istotny dla zapewnienia szczelności, bezpieczeństwa i wygody użytkowania stolarki otworowej. Jeśli potrzebują Państwo fachowego wsparcia, nasi eksperci pozostają do dyspozycji. Pomożemy w wyborze elementów dopasowanych do okien w Państwa domu lub firmie, a także okuć do drzwi przesuwnych na balkon lub taras. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Okucia do każdego typu okien
Oferowane przez nas okucia okienne sprawdzą się przy różnych typach skrzydeł i ościeżnic. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i trwałością. Są proste w montażu i konserwacji, a ponadto odporne na działanie niekorzystnych czynników, takich jak wilgoć czy zmiany temperatury. Asortyment obejmuje okucia do okien aluminiowych, PCV oraz drewnianych o różnych rozmiarach. Zachęcamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.