12 OKUCIA DO SZKŁA

Okucia do szkła
Okucia do szkła powinny być przystosowane do montażu w tym wymagającym materiale, a jednocześnie charakteryzować się nowoczesnym designem. Dzięki temu zapewnią bezpieczeństwo, a przy tym podkreślą wyjątkowy charakter wnętrz. Szkło hartowane jest cenione przez współczesnych projektantów. Na dobre zawitało do wystroju wnętrz biur, sklepów czy galerii handlowych. Dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji jest ono wielokrotnie wytrzymalsze i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż zwykłe szkło. Jednak nie można przecież korzystać z takich drzwi bez klamek czy zamków. Z tego powodu przygotowaliśmy szeroką ofertę okuć do szkła.

W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. klamki do drzwi szklanych oraz pochwyty INOX, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej o doskonałych parametrach. Wyróżniają się one minimalistycznym, a przy tym eleganckim, modernistycznym wyglądem. Dzięki temu wpasują się w stylistykę każdego nowoczesnego domu, biura czy też obiektu turystycznego. Ponadto oferujemy trwałe i bezawaryjne zawiasy do drzwi ze szkła hartowanego, profile balustradowe, łączenia do ścianek szklanych i wiele innych. Wszystkie okucia do szkła z naszego asortymentu charakteryzują się wysoką trwałością oraz odpornością na uszkodzenia, również przy intensywnym użytkowaniu.
Systemy mocowania – konsole do szkła hartowanego
Obok klamek do drzwi, gałek czy zamków wśród okuć do szkła oferowanego przez nasz sklep znajdują się elementy służące do montażu szklanych elementów. W tym zakresie oferujemy m.in. podstawy mocowania, mocowania punktowe, szpile montażowe czy konsole. Wszystkie wspomniane okucia do szkła wykonane zostały z wytrzymałego materiału, jakim jest stal nierdzewna. Zapewnia ona nie tylko dużą wytrzymałość i długowieczność wykonanej dzięki niej konstrukcji, ale też jej estetyczny wygląd. Szeroki wybór okuć w naszej ofercie pozwala na dopasowanie elementów montażowych dostosowanych do indywidualnych projektów i grubości szkła.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty poszczególnych produktów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku pytań. Pomożemy Państwu wybrać okucia do szkła, które zapewnią nie tylko wyjątkową estetykę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania obiektu.