MASTER

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okuć HS marki Master. To wysokiej jakości komponenty pozwalające na stworzenie systemu podnoszono-przesuwnego, który jest łatwy i prosty w obsłudze. Przywiązanie producenta do jakości produkowanych okuć pozwoliło na stworzenie propozycji, która szturmem zdobyła zaufanie użytkowników i instalatorów na rynku. Podczas przygotowywania naszego asortymentu wzięliśmy pod uwagę różnorodność potrzeb naszych klientów. Dzięki temu możecie Państwo bez trudu znaleźć interesujące was produkty, który w pełni zaspokoją wasze oczekiwania.

Zakup produktów z naszego sklepu to nie tylko szansa na stworzenie projektów uwzględniających nowoczesne rozwiązania, ale też charakteryzujących się nowoczesnym designem, szczególnie w przypadku okuć do szkła , w tym klamek, uchwytów i innych.

Okucia Master do aluminium

Oferujemy szeroki asortyment okuć master do aluminium. Specjalnie przystosowane do specyfiki aluminiowej stolarki otworowej, gwarantują jakość, której można oczekiwać po tak zaawansowanych systemach. Wykazują się dużą wytrzymałością oraz niezawodnością. Kluczem do osiągnięcia tak dobrych parametrów było dostosowanie obciążeń wywoływanych przez drzwi i okna wykonane z aluminium.