16 OKUCIA DO HS

STAC Klamka DELTA

Available on backorder

162,89  Brutto

NAVIGATOR Klamka do Drzwi HS, Kwadrat, Szyld Długi z Otworem na Wkładkę, INOX(SATYNA)

In stock

Original price was: 132,07 zł.Current price is: 118,86 zł. Brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 118,86 .

Okucia do drzwi przesuwnych HS
Okucia podnoszono-przesuwne, nazywane okuciami HS, to coraz popularniejszy system stosowany w rodzimym budownictwie. System ten zadebiutował na rynku niemieckim pod nazwą Hebe-Schiebe, oznaczającym właśnie podnoszono-przesuwne. Oferujemy szeroki wybór okuć do okien i drzwi przesuwnych, które charakteryzują się płynną pracą i komfortem użytkowania. Wysokiej jakości komponenty dostępnych w naszym asortymencie produktów gwarantują też długie, bezawaryjne działanie. Przy prawidłowo przeprowadzonym montażu, oferowane okucia do drzwi charakteryzują się w pełni bezproblemową pracą. Zapewniają gładkie i wygodne zamykanie oraz otwieranie drzwi i okien, również tych o dużych rozmiarach.
Okucia do drzwi przesuwnych
Nasz asortyment produktów z tej kategorii obejmuje różnego typu okucia: klamki do drzwi i okien, pochwyty wpuszczane, prowadnice i szyny, a także szereg dodatkowych akcesoriów. Okucia do drzwi przesuwnych dostępne w naszej ofercie to produkty z najwyższej półki, które zdobyły zaufanie zarówno rzeszy profesjonalistów ze względu na wygodny montaż, jak i użytkowników. Nasi Klienci mogą znaleźć w oferowanym asortymencie okucia do drzwi przesuwnych takich producentów jak Hatau, Master oraz Stac, znanych i cenionych na rynku instalatorskim. Prowadzimy sprzedaż nie tylko kompleksowych systemów przesuwnych, ale też wielu innych okuć, w tym okuć do aluminium Master.

Drzwi przesuwne umożliwiają realizację wielu nowoczesnych projektów budowlanych i aranżacyjnych. Są wygodne w użytkowaniu, niezwykle praktyczne, a przy tym bezpieczne i efektowne. Dzięki temu, że poszczególne skrzydła nachodzą na siebie bądź fragment ściany, ich zastosowanie pozwala też zaoszczędzić wiele miejsca. Odpowiednio dobrane okucia do drzwi przesuwnych umożliwiają montaż wielkogabarytowych skrzydeł o dużej masie. Zapewnią również poprawę właściwości termoizolacyjnych drzwi, co może przyczynić się do ograniczenia strat energii cieplnej. Co istotne, dobrej jakości okucia do HS wpłyną na poprawę bezpieczeństwa użytkowników obiektu, gdyż zwiększą odporność drzwi na próby włamania.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące konkretnych produktów bądź sposobu dostawy, na które odpowiedzi zamieszczone na stronie wydają się niewystarczające, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości.