DORMA

Klamki Dorma
Klamki Dorma są jednymi z popularniejszych na polskim rynku. Czego jest to zasługa?. To wysokiej jakości produkty charakteryzujące się nowoczesnym, minimalistycznym designem, który sprawdzi się równie dobrze zarówno w domach lub mieszkaniach, jak i w biurach. Nie są wyszukane ani wymyślne, nie rażą abstrakcyjnymi formami powodującymi problem z uchwytem. To proste, solidne klamki i gałki, które dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów i komponentów będą służyć bezawaryjnie użytkownikom przez lata. Klamki Dorma charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. I to właśnie dlatego postanowiliśmy uwzględnić propozycje tej marki w asortymencie naszej hurtowni.

Każda klamka Dorma została zaprojektowana tak, aby zapewnić bezpieczny i wygodny chwyt, a jednocześnie dodać odrobinę stylu do wnętrza. Akcesoria tej marki są często stosowane w obiektach mieszkalnych oraz komercyjnych ze względu na swoją estetykę, funkcjonalność i trwałość. Podstawowym materiałem do ich produkcji jest stal nierdzewna, która wykazuje dużą odporność na wilgoć czy zmieniające się warunki atmosferyczne, które również w pomieszczeniach mogą wpływać negatywnie na wytrzymałość metalowych przedmiotów. Dzięki gładkiemu wykończeniu Klamki Dorma są też łatwe w czyszczeniu i mogą być stosowane w miejscach wymagających zachowania maksymalnej higieny.
Rozety i gałki Dorma
Klamki nie wyczerpują naszej oferty marki Dorma. Wśród asortymentu tego producenta dostępnego w naszym sklepie znajdą Państwo gałki do drzwi oraz rozety dostępne poza zestawem z klamką. Dzięki wspólnej linii projektowej poszczególnych serii możliwe jest estetyczne wyposażenie całych mieszkań, domów czy nawet biur w estetyczne okucia drzwiowe. Firma oferuje również szereg innych akcesoriów, takich jak elektrozaczepy czy samozamykacze do drzwi zewnętrznych. Podobnie jak klamki, gałki i rozety również te produkty zostały wykonane z solidnych i odpornych na niekorzystne warunki materiałów. Dzięki szerokiemu wyborowi akcesoriów Dorma, w naszej hurtowni mogą Państwo zamówić komplet najwyższej jakości okuć do każdych drzwi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem klamek Dorma oraz pozostałych akcesoriów tej marki dostępnych w naszej ofercie. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji, pomożemy również w wyborze odpowiednich okuć do Państwa domu lub firmy.