06 KLAMKI, GAŁKI, ROZETY

ASSA ABLOY Klamko-Klamka na Kod, 8812, LEWA, INOX

In stock

Original price was: 798,24 zł.Current price is: 676,50 zł. Brutto

Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 676,50 .

Okucia i klamki do drzwi
Okucia i klamki do drzwi dostępne w naszej ofercie cechują się atrakcyjnym designem i dużą wytrzymałością. Wysoka jakość wykonania każdego elementu konstrukcji, od samej klamki, przez mechanizm zwalniający i akcesoria do montażu, z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy klasyczne klamki z szyldem pionowym, a także szyldy dzielone na element otwierający oraz rozetę na zamek. Ich zastosowanie to wygodne rozwiązanie umożliwiające estetyczne wykończenie drzwi niezależnie od odległości między klamką a wejściem klucza.

Okucia i klamki to niezbędne elementy każdych drzwi. Ich podstawowym zadaniem jest ułatwienie otwierania i zamykania skrzydeł. Odpowiednio dobrane będą również ozdobą wielu pomieszczeń. Wybierając klamki lub gałki do drzwi, warto dopasować je zarówno do stylu skrzydeł, jak i wystroju pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo minimalistyczne okucia, klamki i gałki do drzwi, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach. Dostępne są również elementy o ponadczasowym designie pasujące do pomieszczeń urządzonych w klasycznym stylu.
Klamki, gałki i rozety do drzwi
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez naszą hurtownię ofertą klamek, gałek i rozet do drzwi. Postaraliśmy się o zebranie możliwie jak najszerszego wyboru wysokiej jakości produktów, które z całą pewnością Państwo docenicie. Dodatkowo oferujemy oddzielnie akcesoria pozwalające na zamontowanie oferowanych klamek, gałek i klamko-gałek oraz rozety poza zestawami.
Oferujemy asortyment od takich producentów jak:

Fapim,
Łucznik,
Stac,
Dorma,
Eco Shulte,
Master,
Wala.

W asortymencie znajdą Państwo zarówno klasyczne klamki, jak i stałe oraz obrotowe gałki do drzwi, a także praktyczne gałko-klamki. Do drzwi wejściowych do budynku, a także intensywnie eksploatowanych korytarzy czy biur polecamy nowoczesne pochwyty ze stali nierdzewnej.

Gałki obrotowe do drzwi
Gałki obrotowe do drzwi to elegancka alternatywa dla klamek, która jest często wybierana przez naszych Klientów. W porównaniu do nich zajmują mniej miejsca i nie stanowią zagrożenia dla ubrań, które potrafią się niespodziewanie zaczepić o wystającą klamkę. Tego typu akcesoria znajdują zastosowanie w miejscach, gdzie drzwi są często otwierane. Gałki obrotowe do drzwi to akcesoria mniej podatne na uszkodzenia niż zwykłe klamki, zatem spotkać je można przy wejściach do budynków mieszkalnych, przemysłowych i usługowych. Wiele osób decyduje się na ich montaż również wewnątrz domów i mieszkań.

Gałko-klamki do drzwi zewnętrznych
Gałko-klamki do drzwi zewnętrznych wykorzystuje się w sytuacji, gdy drzwi są zabezpieczone jednostronną kontrolą dostępu. Od środka klamka pozwala na swobodne otwieranie drzwi w celu wyjścia, a gałka zabezpiecza przed wejściem osoby niepowołanej. Gałko-klamki do drzwi pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa przy zachowaniu wygody otwierania. Bogaty asortyment gałek obrotowych i gałko-klamek dostępnych w naszym sklepie ułatwi dobór odpowiednich do każdych drzwi. Dbamy o to, by nasza oferta obejmowała solidne i funkcjonalne elementy o wyglądzie zgodnym z aktualnymi trendami, dopasowane do potrzeb wszystkich Klientów.

Jesteśmy przekonani, że w naszym asortymencie znajdą Państwo produkty w pełni spełniające Państwa oczekiwania. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich i przedstawią ich pełną specyfikację. Serdecznie zapraszamy do zakupów.