KONSOLE

Konsole do okien

Konsole do okien to jeden z elementów systemu ciepłego montażu. Pozwalają na wygodny i stabilny montaż okien poza murem, bezpośrednio w warstwie ociepleniowej budynku. Wykonane z solidnych materiałów, zapewniają wysoką wytrzymałość niezbędną do utrzymania w miejscu stolarki okiennej. Dzięki temu można je bez przeszkód zamocować w murach z cegły, betonowych pustaków czy ścianach wielowarstwowych. Zastosowanie najwyższej jakości konsol zapobiega powstawaniu szczelin między oknami a murem, co wpływa pozytywnie na izolację termiczną i redukuje straty ciepła. To z kolei przyczynia się do późniejszego obniżenia kosztów ogrzewania budynku zimą lub chłodzenia go latem. Nasza oferta obejmuje nie tylko konsole, ale także taśmy rozprężne do okien, uchwyty do parapetów aluminiowych, kamiennych i wykonanych w technologii ciepłego montażu, które są kompatybilne m.in. z konsolami Knelsen.

Konsole do montażu okien

Konsole do montażu okien można zastosować w budynkach wykonanych z różnych materiałów – od bloczków piaskowo-wapiennych po klasyczne cegły czy pustaki. Sprawdzają się zarówno przy nowo budowanych obiektach, jak i podczas modernizacji tych starszych. Konsole można wykorzystać do mocowania okien PCV, aluminiowych oraz drewnianych. Dają możliwość instalowania ich w otworach o zróżnicowanych szerokościach i wysokościach. Wytrzymałe konsole sprawdzą się również przy montażu okien o dużej masie, często spotykanych w nowoczesnym budownictwie. Konsole do montażu okien dostępne są w różnorodnych wariantach, dzięki czemu łatwo będzie dobrać odpowiednie do prowadzonych prac. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in konsole płaskie oraz kątowe, z regulacją od wewnątrz lub od zewnątrz. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w ich wyborze, nasi doradcy pozostają do dyspozycji.

Konsole Knelsen

Konsole Knelsen to sprawdzony system montażu okien od cenionego przez instalatorów producenta. Długoletnie doświadczenie i przywiązanie do szczegółów zarówno pod względem wytrzymałości poszczególnych komponentów, jak i ich dopasowania pozwoliło producentowi na stworzenie produktów, po które chętnie sięgają profesjonaliści i nie tylko. Uzupełnieniem oferty konsol Knelsen jest bogaty asortyment różnorodnych akcesoriów, które ułatwiają ich montaż. Konsole Knelsen dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wytrzymałych i odpornych na korozję materiałów. Charakteryzuje je duży zakres regulacji wysokości oraz odległości, dzięki czemu znajdą zastosowanie nawet przy montażu okien o nietypowych parametrach. Konsole mocujące do okien oraz inne akcesoria firmy Knelsen to produkty łączące najwyższą jakość wykonania oraz atrakcyjne ceny.

Wkręty do montażu okien

Wkręty do montażu okien oferowane przez nasz sklep to wysokiej jakości produkty produkowane przez firmę Knelsen, która od lat jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie stolarki okiennej. Pozwalają na solidne zamontowanie ram okiennych bez ryzyka osłabienia konstrukcji po latach użytkowania spowodowanych korozją. W połączeniu z technologią ciepłego montażu i tym samym odpowiedniemu uszczelnieniu łączeń okazują się doskonałym rozwiązaniem pod względem izolacji akustycznej, termicznej i wodnej. Tak kompleksowo zamontowane okna wykazują się doskonałą wytrzymałością, odpornością na czynniki zewnętrzne i żywotnością.