09 CHEMIA

Chemia budowlana dostępna w ofercie naszego sklepu to produkty, bez których trudno byłoby przeprowadzić prace budowlane czy wykończeniowe. Przygotowaliśmy asortyment, w którym każdy specjalista znajdzie dokładnie takie rozwiązania, które są odpowiedzią na jego zapotrzebowanie. Wśród nich znajdziecie Państwo profesjonalne klej, uszczelniacze, grunty, podkłady gruntujące primery do folii, a także piany montażowe. Co więcej, mamy także środki pozwalające na przeprowadzenie skutecznego czyszczenia powierzchni i usuwania wcześniej naniesionych środków chemicznych a także napraw uszkodzeń powstałych podczas transportu i montażu.
W naszym sklepie można znaleźć chemię od takich producentów jak:

GPMM
ILLBRUCK
PROVENTUS
DUTHOO
WEISS

Chemia do każdej powierzchni
Bogaty asortyment produktów chemii budowlanej nie oznacza jedynie kilku propozycji tego samego czy podobnego środka od kilku różnych producentów. Oznacza to także możliwość wyboru produktu dostosowanego do wykonywanych prac ze względu na jej specyfikę. Znajdziecie tu Państwo środki różniące się miedzy sobą parametrami i przewidzianym zastosowaniem, które pozwalają na pracę z różnymi powierzchniami i rodzajami materiałów – m.in. aluminium, PVC czy gipsem i betonem. Oferujemy również akcesoria i narzędzia, w tym pistolety natryskowe czy rury mieszające i pałeczki aplikacyjne.

Pistoletowa piana montażowa
Jednym z najchętniej wybieranych w naszym sklepie produktów jest pistoletowa piana montażowa. To uniwersalny produkt, pozwalający na szybkie i mocne związanie ram okiennych i drzwiowych do wcześniej przygotowanych otworów. Pozwalają one nie tylko na montaż, ale też uszczelnienie luk czy wzmocnienie już zamontowanej stolarki okiennej lub drzwiowej. Na rynku dostępne są piany montażowe o różnym przeznaczeniu i właściwościach, w tym piany niskoprężne, wysokoprężne i wykazujące się konkretnymi parametrami.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.